МЧС лицензия

Для просчета стоимости Вам неоходимо выбрать интересующие Вас пункты и отправить нам или сказать по телефону в контактах:

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 23 листопада 2016 р. № 852

ПЕРЕЛІК
послуг і робіт протипожежного
призначення, що підлягають ліцензуванню

  1. Монтаж, підтримання експлуатаційної придатності (технічне обслуговування) систем пожежогасіння (водяних, пінних, газових, порошкових, аерозольних).
  2. Монтаж, підтримання експлуатаційної придатності (технічне обслуговування) систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, устаткування для передачі тривожних сповіщень.
  3. Монтаж, підтримання експлуатаційної придатності (технічне обслуговування) систем протидимного захисту.
  4. Спостерігання за системами протипожежного захисту.
  5. Технічне обслуговування первинних засобів пожежогасіння (водяні, водопінні, порошкові, газові вогнегасники).
  6. Вогнезахист (вогнезахисне просочування глибоке чи поверхневе, вогнезахисне обробляння (фарбування, штукатурення, обмотування, облицювання), вогнезахисне заповнення).
  7. Оцінка (експертиза) протипожежного стану новоутворених підприємств та об’єктів нерухомості (будівель, споруд, приміщень або їх частин).

__________

Примітка. Ліцензуванню підлягають роботи з монтажу систем пожежогасіння  (водяних, пінних, газових, порошкових, аерозольних), систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, устаткування для передачі тривожних сповіщень, систем протидимного захисту на об’єктах будівництва IV і V категорій складності у разі відсутності ліцензії на провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів IV і V категорії складності, виданої Держархбудінспекцією на такий вид робіт.

  

Співпрацюючи з нами Ви збережете свій дорогоцінний час для пошуку  нових ідей та можливостей успішного розвитку Вашого бізнесу, звільнивши себе від багатогодинних черг та спілкування з чиновниками! Завдяки налагодженим зв’язкам та своєму практичному досвіду  МИ ефективно та максимально швидковирішимо всі Ваші питання!